Halojen far seçeneği tamamen kaldırılacak mı?

C Serisi’nde kullanılacak olan yeni far grubunu daha önce görmüştük. Ancak iki farklı far grubunu ilk kez yan yana görüp karşılaştırma imkanı buluyoruz. Tamamen LED gibi gözüken far grubunun opsiyonel olarak sunulacağından hiç şüphemiz yok.

Diğeri ise daha önce gördüğümüz far sistemlerine benzeyen bir yapıya sahip. Bu seçenek bütün modellerde standart olarak ya da ilk opsiyonel far seçeneği olarak sunulabilir. Daha önceki prototipleri halojen farlarla da görmüştük. Ancak bunlar sadece geliştirme döneminde kullanılmış olabilirler.

C Serisi’nin dış kısmının kalanında pek değişiklik yok. Ön tarafta yapılan ufak tefek değişiklikler, yeni stop grubu ve arka tampon bulunuyor. Bunlar muhtemelen yolda gördüğünüz C Serisi’ni kolayca tanımanızı sağlayacaktır.

Değişikliklerin büyük kısmının ise kabinde olması bekleniyor. A Serisi’ne kadar inen iki ekranlı dijital konsol tasarımının C Serisi’ne de uyarlanması bekleniyor. Yeni G Serisi’nde de kullanılan bu tasarım C Serisi’ne de eklendiğinde ailenin bütün üyelerine yayılmış olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin