Ford Ranger Wildtrak makyaj operasyonunda! Peki gerçekten öyle mi dersiniz?

Resimlerden sizlerinde görmüş olacağınız üzere, bir makyaj operasyonu demek için bile bence oldukça erken. Nitekim Ford Ranger Wildtrak’ın tamamında değişiklik olarak gösterebileceğimiz sadece sis farlarının ve tamponların kısmen elden geçmiş olduğu.

Kabin içerisinde de nitekim deri koltuklar ve dikiş gibi detaylar dışında çok fazla bir yenilik sunmayan Ford Ranger Wildtrak tarafında en büyük gelişme ise artık 10 ileri otomatik vitesin sunuluyor olması. Manual tercih edenler yine 6 ileri manual ile yetinmek zorunda olurken, dört çeker tarafında yine bir değişiklik sunulmayacak.

Ford yetkililerinin belirttiğine göre, Avrupa’da ilk kez bir Pick Up araçta standart olarak olumsuz bir durumda gerekli hallerde ani frenleme, yaya tanıma gibi güvenlik detaylarına yer verileceği belirtilmekte.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;

İşte yeni Ford Ranger ‘Raptor’

Son olarak kaputunun altında yer alan en büyük gelişme ise, 2.3 litrelik TDCI ünite yerine artık 2.0 litrelik üniteye yer verilecek olması. Bununda pazara göre değişkenlik göstererek farklı beygir güçlere sahip üniteler ile satışa sunulacağı detaylarına yer verilmekte. Neticede değişen ve emekliye ayrılan üniteler neticesinde, Ford yetkilileri kaputun altını elden geçirdikten sonra tasarım tarafında ek maliyet yaratmaması açısından, yüzünden ufak bir kaç değişiklik yaparak, yeni ünitesini duyurmak istediğini sonucunu çıkarmak elbette mümkün.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin