Alman premium otomobil üreticisi BMW’nin amiral gemisi X7’nin, sadece dev böbrekleri dikkatleri üzerine toplamayacak gibi!

Zevkler ve renkler elbette tartışılmaz. Ancak bir çok Bmw sever tarafından da topa tutulan bu dev böbrek profiline sahip Bmw X7, bu kez de Pick up olarak karşımıza gelmiş durumda. BMW Motorrad Days için sadece özel olarak üretilen bu concept aracın, amiral gemisinden olduğu gibi 7 koltuklu olduğunu söylemek güç.

 

Kapağı kapalıyken 1.4 metrelik bir yükleme alanına sahip olan araç, 60cm’lik kapağın açık bırakılması durumunda 2 metre gibi oldukça iyi değerlere ulaşabiliyor.

Üretim bandından çıkarak karşımıza gelmesi 10 ay gibi oldukça kısa bir süre de yol kateden aracın, çıraklar tarafından bir araya getirildiğini ancak öncesinde de belirtmiş olduğumuz üzere seri bir üretimin olmayacağını hatırlatmakta fayda. Elbette tüm bunlar concept gibi gözükse de, birer piyasa yoklaması olduğunu bilmek gerekiyor. En nihayetinde piyasadan olumlu dönüş ve talep olması durumunda, markanın hayır deme oranı oldukça az olacaktır.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin