Toyota kalıplaşmış standartların dışına çıkarak, bir pick-up aracın ne denli ilgi çekici olabileceğine Hilux Black Rally Edition’la kanıtlayacak gibi.

Toyota bu sene başında Hilux GR Sport’u Brezilya’da tanıtmış ve dikkatleri üzerine çekmeyi de başarmıştı. Marka bu sefer Ocak ayında gerçekleşecek olan Tokyo Auto Salon fuarında Black Rally Edition ile belki de bugüne kadar ki en agresif görünümlü pick up aracını görücüye çıkarıyor olacak.

Tamamıyla farklı bir ön tasarım ızgara, krom detaylar, kaslı yapısı, plastik geniş çamurluklar ve geniş basamaklar ile araca hangi açıdan bakarsanız, hakkını veren ve sürücüsüne en bozuk yollarda dahi güven hissiyatını kaybettirmeyeceği bir pick up olarak, meraklılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Aracın teknik verileri henüz daha paylaşılmamış olsa da, Toyota Racing Departmanı’nın kalibrasyonları ile standart güncel Hilux modellerinde yer alan hantal ünite ile uzaktan yakından bir bağlılığın olmayacağına en azından şuan için kesin gözüyle bakabiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin