BMW 8 serisi sonrası Gran Coupe’de artık üretim bandından inmiş gibi gözüküyor. Özellikle büyüyen boyutlarıyla araç gelecek vaat ediyor gibi.

Alman otomobil üreticisi BMW tarafından resmi olarak yayınlanan görüntüler, Grand Coupe ile birlikte aracın boyutsal anlamda da artık dikkatleri üzerine çekmeye başaracak gibi. 8.40 ile birlikte tasarım anlamında aracın ön yüzünde daha maskülen bir profil çizerek beğenileri üzerine toplayan araç, 4 kapı Gran Coupe ile Mercedes CLS ve Porsche tarafından uykuları kaçırmaya hazırlanıyor.

Temel olarak 8 serisinin ünitelerini paylaşacak aracın 532hp güç üreten dizel ünitesinin yanında, M serisi ile 4.4 litrelik 600hp güç üreten üniteye sahip olması bekleniyor. Genişletilmiş dingil mesafesi, daha fazla bagaj alanı ve boyutları neticesinde artan kabin içi yaşam alanları, Alman komşularının elini zayıflatan cinsten olduğunu belirtebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

BMW 8 Serisi prototipi ölümlü kazaya karıştı

2019 sonu yada 2020 ilk çeyreği tanıtılması beklenen aracın fiyatının ise 100.000 Euro bandının üzerinde olması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin