Önünü zaten biliyorduk, arkası da tamamlanmış oldu

Geçtiğimiz hafta, Volvo CEO’su Hakan Samuelsson yeni S60’ın ilk fotoğrafını paylaşmıştı. Otomobilin yakışıklı vagon V60’ın sedan versiyonu olacağını bildiğimiz için otomobilin önünü büyük ölçüde tahmin edebiliyorduk. Paylaşılan fotoğraf da önden olunca kimsenin merakı azalmamıştı tabiki.

Şimdi ise arka kısmını ve profilini tamamen kamuflajsız görme imkanı yakalıyoruz. İsveçli Teknikens Värld, tarafından paylaşılan fotoğrafta yeni S60, Volvo’nın Torslanda’daki tesislerinde XC60 gibi kardeşleri ile beraber görüntülenmiş. Ve ilk fotoğrafa bakarak V60 kadar çekici gözüktüğünü söyleyebiliriz.

V60’ta olduğu gibi sert ve keskin hatlara sahip gövde tasarımı S60’ta da olduğu gibi devam ediyor. Nerdeyse S90’la tamamen aynı gözüken stop tasarımı modelin boyutlarına uydurulmuş. Siyah jantlar, bagaj üstü spoiler, krom trimler ve egzoz çerçeveleri ile modelin muhtemelen R-Desing olduğunu söyleyebiliriz.

S60, görüntüsüyle beraber mekanik alt yapısını ve motor seçenekleri gibi detaylarını da V60 ile paylaşacak. Merak ettiğiniz diğer detaylar için V60 haberimizi okuyabilir veya, otomobilin önden fotoğrafını görmek için geçen haftaki S60 haberimizi okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin