Beklendiğimiz gibi V60’ın ön yüzüne sahip

Yeni V60’ın bu kadar çekici bir model olarak ortaya çıkmasından sonra, herkes merakla sedan kardeşi S60’ı beklemeye başladı. CEO Hakan Samuelsson da bu ilgi nedeniyle olsa gerek, modelin kamuflajlı fotoğraflarını otomobil medyasının yakalamasını beklemeden kendisi paylaştı.

Paylaşım CEO’dan olunca beraberinde bir kaç detay veya modeli tamamen sergileyen bir fotoğraf olmasını bekliyor olabilirsiniz. Ama modelin tanıtımına henüz aylar olduğu için pek de bir şey paylaşma imkanları yok. Model bu yaz sonunda Güney Carolina’da tanıtılacak ve orada üretilecek.

Fotoğrafa dönecek olursak, modelin ön yüzü US versiyon farları dışında lansmanı yapılan V60 ile birebir aynı gibi gözüküyor. V60 ve S60 gövde tipleri dışında aynı olduğu düşünüldüğünde bu çok da farklı bir durum değil. Modeller görüntülerinin yanında kabinlerini ve motor seçeneklerini de birebir paylaşacaklardır. Farklı olan kısım B sütunun gerisi olacakken fotoğrafta büyük ölçüde gizli kalması biraz can sıkıcı tabiki.

Arka kısımla ilgili şimdilik elimizde casus fotoğraf veya artistik çizimler yok ancak büyük ölçüde S90 ile aynı olması bekleniyor ki bizce bu oldukça iyi bir şey.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin