Ana Sayfa En Yeniler Tesla 35.000$ hikayesi başlamadan sona mı erdi?

Tesla 35.000$ hikayesi başlamadan sona mı erdi?

0

Tesla kısa süre önce 35.000$ gibi ulaşılabilir fiyat etiketiyle Model 3 piyasaya sürmüştü. Ancak son gelen haberler işin renginin değiştiği yönünde.

Bugünlerde  Tesla.com sitesinde gidip bir Tesla Model 3 sipariş ettiğinizde 35.000$ fiyat etiketine sahip bir Tesla Model 3 göremeyebilirsiniz. Standart Range paketinin ulaşılabilir bu fiyat etiketine sahip olmasıyla, oldukça ilgi görmüş ve teslimatlarda gecikmelerin yaşanabileceği belirtilmişti. Bunun üzerine borsada dahi %10’luk bir kayıp yaşayan Tesla, durumu bir adım daha ileri atarak, 35.000$ fiyat etiketini sitesinden kaldırmış durumda.

Alıcıların tamamına yakını Standart Range Plus yani 37.500$ fiyat etiketine sahip versiyonu seçmelerinden dolayı, marka efektif bir şekilde daha hızlı bir seri üretim yapabilmesi adına, İnternet üzerinden minimum konfigürasyon olarak Standart Range Plus versiyon alınabiliyor olacak. Marka, mağazalarından verilebilecek olan özel sipariş doğrultusunda giriş seviyesi olan 35.000$’lık versiyonu da alabileceklerini belirtirken, teslimat tarafında gecikmeyi hatırlatmadan geçmiyorlar elbette.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;

Tesla yine şaşırtmadı! Model 3 araçlar sahiplerine ulaşamıyor

Standart Range Plus, giriş seviyesine göre 1.500$ fazla vererek, daha uzun menzil sahip olabilmeniz anlamına gelirken, matematik ve mantık zaten bir araya geldiğinde de 35.000$ yerine, 1500$ daha verip uzun menzilli Tesla Model 3 almak elbette daha akılcı gibi göründüğünü belirtebiliriz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin