Cenevre Otomobil Fuarı’nda karşımıza çıkmasına kesin gözüyle bakılan yeni Opel Corsa, sosyal medya üzerinden kısmende olsa merhaba dedi.

Önümüzdeki Mart ayında gerçekleşecek olan Cenevre Otomobil Fuarı oldukça hareketli geçiyor olacak. Özellikle geçtiğimiz günlerde kar testi esnasında casus kameralarına yakalanan PSA grubunun önemli ayaklarından biri olacak olan Opel Corsa, Peugeot 208’in alt yapısını kullanarak ilk kez otomobil sevenlerin karşısına çıkıyor olacak.

“Devrimci. Heyecan verici. Erişilebilir” olarak sosyal medya üzerinden lanse edilen aracın ise sadece aydınlatması gösterilmiş durumda. Asıl dikkat çeken ise Insignia’da karşımıza gelen Led Matrix aydınlatma grubunun, bu araçta da yer veriliyor olması Volkswagen Polo’ya bir cevap niteliğinde olduğu belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;

Yeni nesil Opel Corsa casus kameralarında!

Belirtilen diğer bir detaya göre, 2017 yılında aslında Opel Corsa’nın hazır olduğu ancak PSA geçiş dönemindeyken çıkarması General Motors’a lisans ücreti ödeme zorunluluğu doğurabileceğinden, PSA grubuyla birleşme sonrası Peugeot 208’in alt yapısını almasıyla üretim bandına çıkmış oldu.

1 Yorum

  1. PSA ya geçtikten sonra OPEL karizmasını bir çok kişi tarafından yitirdi sanki ve haklılık payıda yok değil alt yapılar hep PEUGEOT safkan OPEL değil hiç biri devşirme otomobiller

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin