Yeni ızgara ufak bir değişiklik olsa da ön yüzde büyük değişiklik yaratmış

2019 model yılına sahip Passat, Kuzey Amerika pazarı için tanıtıldı. Avrupa için ise yıl sonuna kadar beklememiz gerekiyor. Mart ayında duyurulan makyajlı Passat, henüz casus kameralara yakalanmadı ve VW cephesinden de başka bir açıklama gelmedi. Ancak VW Grubu’nda yapılan makyaj operasyonları genelde tahmin edilmesi çok zor işlemler olmuyor.

Tamamen yeni bir model olan Arteon ile tanıtılan tasarım dili, hemen arkasından yeni Touareg’de de bizi karşıladı. Lüks modellerde başlayan bu tasarım dili yavaş yavaş ailenin kalanına da yayılacaktır. Sırada ise yeni jenerasyon Golf ve makyajlı Passat bulunuyor. Passat, parlak dev ızgaraya tam olarak bu şekilde mi sahip olur bilmiyoruz. Ancak tasarımcılar tarafından hazırlanan render fotoğrafa bakarak modelin oldukça güzel ve premium gözüktüğünü söyleyebiliriz. Izgara ve yeni tamponların modelde oluşturduğu değişiklik miktarı ise oldukça başarılı.

Dışarıda yeni farlar, tamponlar olsa da kabindeki değişiklikler Golf 7.5’ta olduğu gibi oldukça kısıtlı olacaktır. VW, henüz detayları paylaşmamış olsa da Touareg’te ortaya çıkan 15 inçlik dev dokunmatik ekran Passat’a yeni jenerasyondan önce taşınmayacaktır. Zira bu boyutta bir ekranı Passat’a adapte etmek için yapılacak değişiklikler, ufak bir makyaj operasyonunun sınırlarını aşacaktır diye düşünüyoruz. Ancak VW, Passat’a biraz heyecan katmak isterse bir sürpriz yapabilir. Diğer taraftan yeni tanıtılan termal görüş sistemi gibi teknolojik ekipmanlar opsiyon listesine eklenecektir.

Passat’ın lansmanı yıl sonunu bulacak. Ancak bu süreçte yavaş yavaş casus fotoğrafları ortaya çıkmaya başlayacaktır. Sizce Passat’ta yapılacak makyaj operasyonu ne kadar kapsamlı olacak? Tasarımcılar tarafından hazırlanan render fotoğraf sizce gerçek olabilir mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin