Siyah-beyaz BMW logosu, modifiye pazarında uzun süredir var olan bir seçenek. Şimdi ise BMW 8 Serisi, i8, 7 Serisi ve X7 gibi modellerinde kendisi sunuyor.

Pek çok kişi yeni aldığı arabasının kaputunda, mavi-beyaz BMW logosunu görmek ister. Yeni 8 Serisi, i8, i8 roadster, 7 Serisi ve X7 gibi modellere sahip olacak kişiler ise bu logoyu artık siyah-beyaz görecekler ve kendilerini artık “daha” özel hissedecekler.

Yukarda söylediğimiz modellerin hepsi “elit modeller” olarak kategorize edilecek. Bu modellere, yeni renklere sahip logoyla beraber, “Bayerische Motoren Werke” olarak firmanın tam ismi de yazılacak. Firmaya göre, “Amiral gemisi modeller BMW portfolyosundaki yeni lüks anlayışını tanımlayacak. Bu anlayış ise duygulara hitap eden estetiği, sürüş keyfini ve özgürlük deneyimini içeriyor.”

Görsel değişikliğin ötesinde elite model sahipleri, arabalarının servis için kapılarından alınıp tekrar bırakılması gibi avantajlara sahip olacaklar ve bunun için ekstra bir ücret ödemeyecekler.

Elite modellerden birine sahip olmanız, size diğerlerine de erişme imkanı sunacak. Örnek vermek gerekirse garajınızda bulunan bir 7 Serisi sayesinde, daha büyük bir araca ihtiyaç duyduğunuzda bir X7 talep edebileceksiniz. Ya da sportif bir haftasonu geçirmek istediğinizde, 8 Serisi kapınızda olabilecek. Yeni bir müşteri programı oluşturan BMW, sadece bir logodan fazlasını sunacak. Program ülkemizde ne kadar kapsamlı işleyecek henüz bilmiyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin