BMW, 3 Serisi’ni ufak dokunuşlarla yeniledi…

BMW merakla beklenen makyajlı 3 Serisi’ni görücüye çıkardı. Yapılan yenilemeyle birlikte; ön bölümde yeni tampon etekleri, hava girişleri ve tamamen yenilenen LED teknolojili aydınlatma sistemleri göze çarpan yenilikler. Bunun yanı sıra arka bölümde ise LED stoplar standart olarak sunulacak. Bir diğer yenilik ise yeni renkler ve jant tasarımlarının geliştirilmesi olmuş.

bmw3

İç tasarımda ise, çok göze batmayan ancak BMW kalitesini arttıran küçük dokunuşlar yapılmış. Artık daha fazla krom parçanın kullanıldığı iç tasarımda değişen başka özellikse iyileştirilen navigasyon sistemi. Sistem artık daha iyi çözünürlük ve 3 boyutlu grafikler sunacak.

bmw

En önemli değişiklikler ise kaputun altında yapılmış durumda. Makyajlı BMW 3 Serisi’nde artık giriş seviyesi 318i modeli olacak. 318i’nin sahip olduğu 1,5 litrelik 3 silindirli motor 136 HP gücünde ve 220 Nm tork üretiyor. Diğer motor seçeneğiyse 184 HP güç ve 290 Nm tork üreten 320i olacak.  320d ise makyajla birlikte 6 HP daha güçlenmiş olarak 190 HP’lik üniteyle karşımıza çıkacak.

Yenilenen BMW 3 Serisi’nin yıl sonuna doğru yollara çıkması bekleniyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin