Nissan, pistlerde yarışabilecek oyuncuları GT Academy de arıyor. İstanbul Auto Show ile başlayan süreç 11-16 Haziran tarihlerinde İstanbul, İzmir ve Ankara’da devam edecek.

Türkiye’de ilk defa bu sene gerçekleştirilen GT Academy’de, Nissan gerçek pistlerde yarışabilecek adayları aramaya devam ediyor. Oyuncular, Sony PlayStation 3 üzerinden Grand Turismo 6 oyunu ile en hızlı tur zamanını gerçekleştirmek için birbirleriyle kıyasıya mücadele veriyorlar.  21 Nisan’da başlayan GT Academy elemeleri 16 Haziran’a kadar devam edecek.

GT_Academy2

İstanbul Auto Show’da başlayan GT Academy yarışması fuarı ziyaret eden katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Daha sonra 11-16 Haziran tarihlerinde İstanbul’da Marmara Forum, İzmir’de Forum Bornova, Ankara’da Ankamall’da katılmak isteyenler için devam edecek. GT Academy’nin Türkiye finali ise 27-28 Haziran’da İstanbul gerçekleştirilecek.GT_Academy1

Türkiye de en iyi 10 derece arasına giren oyuncular Silverstone’daki yarış kampına katılabilmek için mücadele edecekler ve kampa sonuçta 6 kişi gidecek. Bu kampta dünyanın çeşitli yerlerinden gelen finalistlerle, Dubai’de yapılacak olan 24 saat yarışlarına katılmak için mücade edecekler.

GT Academy’ye katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve ehliyet sahibi olmak yeterli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin