F-Pace, sportif hatları ve 2.0 litrelik motorlarıyla oldukça ilgi çekeceğe benziyor.

Jaguar markası Hintli Tata markasının himayesine girdikten sonra ciddi ataklar yapmaya başladı. Premium SUV sınıfına yeni bir soluk getirmek isteyen Yeni Jaguar F-Pace, Türkiye’de 180 HP gücünde 2.0 litre dizel Ingenium motor ve 300 HP gücünde 3.0 litre dizel motor seçenekleri ile sunuldu. F-Pace 2.0 litre dizel Ingenium motor ile 0’dan 100 km’ye 8.7 saniyede çıkarken, 100’km de ortalama 5.3 litre yakıt tüketiyor. Motor tipine göre 4×2 arkadan çekişli ve 4×4 sürekli çekişli olarak seçilebilecek.

F-pace carviser2

Yeni Jaguar F-Pace’in boyu rakipleriyle benzer şekilde 4.73 metre, aks mesafesiyse 2.87 metre. İç mekânda bolca alan sunulması için yeterli olan bu ebatlar, 650 litrelik bagaj hacmiyle taçlandırılıyor.

F-pace carviser5

Yeni Jaguar F-Pace, daha fazla güven ve emniyet sağlamak, her yolculuğu daha rahat, daha kolay kılmak için şeritten ayrılma uyarısı, trafik işareti tanıma sistemi, adaptif cruise kontrol, kör nokta uyarı sistemi, acil durum freni, 360 derece kamera sistemi, aktivite anahtarı gibi gelişmiş sürücü yardım teknolojilerine sahip.

F-pace carviser4

Jaguar F-Pace’in Türkiye satış fiyatları 266 bin TL ile 583 bin TL arasında değişiyor. F-Pace hakkında daha detaylı bilgi almak için linke tıklamayı unutmayın… http://bit.ly/1qxrJtT

F-pace carviser6

F-pace carviser7

F-pace carviser8

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin