17 Nisan’da kapılarını açacak olan Shanghai ve New York Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkacak olan Audi, yeni bir teaser görüntü paylaştı.

Alman otomobil üreticisi Audi, yeni bir teaser yayımlayarak Shanghai ve New York Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkaracağı yeni concept aracı hakkında ufak ipuçları verdi. Elektrikli ve spor bir otomobil olacağı izlenimi yaratıyor olsa da, elbette seri üretimde işler hiç gözüktüğü gibi olmayacaktır.

Nitekim yakın zamanda elektrikli ailesini e-tron olarak lanse eden marka, Mayıs 2019 itibarıyla dağıtımlara başlamayı planlıyor. Seri üretim bu denli oturmuş bir şekilde ilerlerken, Audi çizgilerinden çok farklı, tasarımı çok farklı detaylar içeren böyle bir aracın seri üretime girmesini beklemek oldukça güç. Nitekim marka tarafından gelen açıklamalar, Çin’de bulunan Audi Foshan üretim tesislerinde Audi Q2L modeli gibi bir çok SUV/Crossover modelini üretiyor olacağı yönünde. E-tron ailesininde Çin topraklarında inşa edileceğini düşünecek olursak, yayımlanan teaser görüntüsü için, kısa vadede görebileceğimiz elektrikli üniteye sahip modeller arasında olmayacağını belirtebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin