Aston Martin DBX Q Cenevre Otomobil Fuarı’nda yer almaya hazır!

Aston Martin’in Q departmanı, ki standart tasarımlara yeni dokunuşlarla karşımıza gelen ekip, bu kez DBX Q ile karşımıza gelmiş durumda. Markanın ilk SUV deneyimi olmasıyla birlikte Q departmanının dokunuşları ile araç karanlık ve gizemli bir profile kavuşmuş durumda.

Aracın ön yüzünde yer alan ızgaralar neticesinde aracın bir Aston Martin olduğunu anlamak güç değil. SUV araç olması itibarıyla da, bu ızgaraların biraz daha büyük olduğunu net bir şekilde görülebilmekte. Profilinde yer alan 22 inç boyutlarındaki parlak siyah jantlarıyla araç kontrast oluşturmak yerine, daha koyu bir profil çizerek karşımıza gelmiş. Asıl dikkat çekici ve tartışmaya açık tasarım detayı ise aracın elbette arkası.

Tek parça yekpare forma sahip stop led grubu için göz alışması gerekecek. Keza aynı şey tampon difuzor tasarımı içinde söyleyebiliriz. Mart 2020 tarihinde kapılarını açacak olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda kanlı canlı gün yüzüne çıkacak olan modelin, küresel pazarda ilgili görmesi kesin gibi gözükse de, ülkemiz cephesinde motor hacmi nedeniyle aynı şeyleri söylemek ne yazık ki mümkün olmayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin