Bir kaç detaydan normal A7 Sportback olmadığını anlayabiliyoruz

Modelin kamuflaj kullanmaması dikkatinizi çekebilir. Bunun nedeni gövdenin normal bir A7 Sportback gibi görünüyor oluşu. A7 tanıtılalı bir kaç ay oluyor ama bizim burda gördüğümüz araç, yeni gelecek RS7’nin test örneklerinden biri.

RS7 olduğunu nerden bileceğiz diye soranların dikkatini ilk önce frenlere çekmek istiyoruz. Bu boyuttaki frenleri normal A7’lerde görmüyoruz tabiki. Frenlerle beraber oldukça geniş lastikler ve arkada yer alan büyük oval egzoz çıkışları bize modelin RS7 prototipi olduğunu kanıtlamış oluyor.

Şimdilik dış görünüş olarak egzozları ve frenleri dışında normal bir A7 gibi gözüken model, tampon ve jant gibi değişiklikleri yapıldıktan sonra kamuflajlı olarak test edilmeye başlanacaktır.

Motor tarafında ise iki farklı tahmin bulunuyor. Bunlardan ilki RS7’nin tamamen yeni bir twin-turbo V8 üniteyle 650 beygir civarlarında güç sunacak oluşu. Diğeri ise Panamera Turbo S E-Hybird’te bulunana benzer bir hibrit ünite ile piyasaya çıkacak oluşu. Audi’nin son dönemdeki 0 emisyon hareketi sonucunda ikinci seçeneğin gerçekleşmesi ihtimali daha olası gibi gözüküyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin