Yenilenen Ford Kuga 2 Nisan’da tanıtılması beklenirken, marka tarafından süpriz bir şekilde teaser paylaşımında bulunuldu.

Facebook hesapları üzerinden paylaşımda bulunan marka, yeni yüzüyle Ford Kuga’nın tasarımı hakkında bazı ipuçları verdi. Yeni Focus ile fazlasıyla benzer detaylara sahip olan aracın tasarım yüzü ise, büyük ihtimalle Focus ile benzer olacaktır. Casus kameralarına yansıyan görüntülere bakıldığında, ön panjur ve tamponda yer alan siyah kapaklar (hava girişi de olabilir) ilk dikkati çeken detaylardan.

All-New Ford Kuga

All-New Ford Kuga // Revealed 02.04.2019

Ford UK paylaştı: 28 Mart 2019 Perşembe

Nitekim platformunun değişmiş olduğunu ihtimal vermiyoruz. Ancak profil görüntüsünde uzunluğunun biraz artmış olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. Bu elbette fotoğraf kadrajının açısıyla da ilgili olabilir.

Ancak eğer arka spoiler uzunluğunda her hangi bir güncelleme yada göz yanılsaması yoksa, uzunluğunda bir iyileştirme söz konusu olabilir. Keza kaputun altında da eğer bir mild-hybrid atağı olmazsa, üniteler konusunda da yeni bir şey söylemek çok mümkün değil gibi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;

Yeni Ford Fiesta Cross kimliği ile 2020 yılında araziye girebilir!

2 Nisan’da tanıtılması beklenen yeni Ford Kuga’nın yanı sıra, süpriz modellerle de karşımıza çıkması ihtimaller dahilinde. Öyle ki yurt dışında yer alan basın kaynakları resmi olmasa da, Fiesta’nın crossover modelininde gün yüzüne çıkacağını belirtiliyorlar.

Emisyon ve ekonomi savaşları yüzünden kara bulutları eksik etmeyen Ford, yeni modelleri ile bir nebze moral arama peşinde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin