Honda Jazz ilk kez casus kameralarına yansıdı. Yeni hybrid ünite ile birlikte CR-V yolundan izleyecek gibi görünüyor.

Honda Jazz hybrid kombinasyonu ile Tokyo Otomobil Fuarı’nda gün yüzüne çıkacak gibi gözüküyor. Güncel seçenekler arasında şuan sadece CR-V’de yer alan hybrid kombinasyonu, tüm ürün gamına yayılacak gibi gözüküyor. Nitekim Avrupa pazarında oldukça ilgi gören CR-V’ler sonrasında Honda Jazz, yeni hybrid ünitesi ile birlikte giriş seviyesinde ilgi odağı olacak gibi gözüküyor.

Yakın vadede yollarda görebileceğimiz pek olanaklar dahilinde elbette değil. Çünkü Honda yakın zamanda hatırlarsanız CR-V hybrid kombinasyonu hemen sonrası, Honda Civic için kolları sıvayacağını belirtmişti. Güncel Civic kasasına bu yıl sonu, önümüzdeki yılın ilk çeyreği hybrid ünitenin dahil olmasıyla, CR-V nin yanına yerleşecek olan hybrid üniteye sahip olan araç, ilgi odağını ikiye katlaması kesin gibi gözüküyor.

Honda elektrikli otomobili ile Cenevre yolunda

En son adımda Jazz karşımıza gelecek gibi gözükse de, casus fotoğraflarından özellikle kabin içerisini domine eden büyük ekran, acaba diğer hybrid araçlarda da yer alacak mı sorusunu sordurmuyor değil. Her ne kadar ilk izlenim olumlu yönde olsa da, elbette yakından deneyimlemeden bir şey söylemek oldukça güç.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin