Volkswagen’in ticari aracı Transporter makyaj operasyonu geçirdi. 70. yaş gününde dahi hala oldukça dinamik.

Yazının başında yer alan 6985’in ne anlama geldiğini bilmeyenler, sanırım bu yazıdan oldukça sıkılıyor olacaktır. 90’ların ikonu haline gelmiş Pioneer 6985 bu araçlar için standart donanımı gibi bir şeydi. Yeter mi? Elbette hayır. 

Pioneer W303-F pasif subwoofer ile kombinasyonunu unutursak, kalbimiz kurusun 🙂

Konuyu çok fazla dağıtmadan araca dönecek olursak, 90’lı yıllarda ses sistemlerinin akü harcadığı, mosfetlerin zor dayandığı günlerden günümüze gelen Volkswagen Transporter/Caravella çoğunlukla artık VIP taşımacılığında günümüzde tercih edilmekte.

Makyaj operasyonu geçiren araç sizinde gördüğünüz üzere sadece aydınlatma grubu ve ön ızgara tasarımında değişikliklere gidilmiş. Yine asıl değişim kabin içerisinde yer alırken, özellikle dijital sürücü ekranına eşlik eden multimedya ekranı, ticari bir araca göre kaliteyi oldukça yukarı taşımış durumda.

Çift renk opsiyonu bu makyajlı kasada da devam ederken yeni bir şey olmadığını ve bir önceki versiyondan günümüzde aslında çift renk operasyonunun sunulduğunu belirtelim. O çift renk konusu da ayrıca 90’larda alıcıların yapmış oldukları kaplamalar sonucu markanın dikkatini çekmesiyle, yine bu çift renkli tasarıma gidildiğini de buradan belirtmiş olalım.

Üniteler konusunda bir detay bulunmasa da, güncel 2.0 TDI motorlardan açıkçası vazgeçileceğini ben düşünmüyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin