Güncel Volkswagen Caddy 2015 yılından günümüze yollarda varlığını sürdürüyor olsa dahi, artık yenilenmenin vakti gelmiş gibi gözüküyor.

İlk olarak 2003 yılında meraklı gözlerin karşısına çıkan Volkswagen Caddy, Alman markanın Transporter Caravelle gibi önemli ticari modellerinden biri. Nitekim artık yüzü ve teknolojisi oldukça geri de kalmış ve marka tarafından bir nevi geri plana atılmıştı.

Kuzey yarım kürede zorlu kış testleri esnasında kameraların karşına geçen Volkswagen Caddy, güncel yeni VW modellerinin tasarımını elbette almış gibi gözüküyor. Led aydınlatma grubu ve daha köşeli ön yüz, yeni Polo ve Golf’ten fazlasıyla çağrışımları oluşturan detaylardan sadece bir kaçı.

Aracın arkası hakkında yorumda bulunmak ağır kamuflaj nedeniyle elbette güç. Ancak dönüp tekrar baktıracak nitelikte büyük bir değişiklik beklemiyoruz. Kaputunun altında MQB ve MEB platformları neticesinde 48V mild-hybrid kombinasyonu olur mu? soru işareti olsa da, güncel 1.5 litrelik üniteler haricinde farklı bir ünitenin karşımıza geleceğine çok olası gözle bakmak güç.

OKUMADAN GEÇMEYİN;

Volkswagen Caravelle artık 4Motion ve sınıfında Türkiye’de tek!

2020-2021 gibi gün yüzüne çıkması beklenen yeni Volkswagen Caddy için biraz geç bir tarih gibi görünse de, gelişen pil teknolojileri ve VW ID modelinin deneyimi, belki de bu prototip Caddy için bir kılavuz oluşturabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin