Volkswagen Caddy’nin dördüncü nesli satışa sunuldu.

Türkiye’de 1.6 lt TDI 102 HP motorla pazara sunulan Yeni Caddy, 7-ileri DSG ve 5-ileri manuel olmak üzere iki farklı şanzıman seçeneğiyle, Trendline ve Comfortline olmak üzere de iki farklı donanım seviyesinde alınabiliyor.

Yeni Caddy modellerinde standart olarak sunulan ‘Yorgunluk Tespit Sistemi’ sürüş hareketlerinde yorgunluk tespit ettiği anda sürücüyü yolculuğa ara verilmesi konusunda hem görsel hem de sesli olarak uyarıyor.

cady

Güvenlik sisteminde geliştirilen bir diğer yenilikse ‘İkincil çarpışma önleme asistanı’. Yeni Caddy’de standart olarak sunulan sistem olası bir ikinci çarpışmayı önleme amacıyla ilk çarpışmadan sonra aracı frenliyor. İki bağımsız sensör sayesinde çarpışmanın derecesini algılıyor ve çarpışma yeterince kuvvetliyse aracı frenliyor ve hızını 10 km/s’ ye kadar düşürüyor. Frenleme esnasında sürücü aracın kontrolünü istediği zaman devralabiliyor.

cady2

Yenilenen ve standart olarak sunulan radyonun renkli 5″ dokunmatik ekranı üzerinden hem araç bilgileri takip ediliyor hem de radyo kontrol edilebiliyor. MP3 ve WMA uyumlu CD çalar, harici SD kart/AUX-in/USB desteği ile istenilen kaynaktan müzik dinleme keyfi sunuyor. Bluetooth özelliği cep telefonu veya tabletlerde bulunan müziklere erişim sağlarken telefon görüşmeleri de güvenli bir şekilde rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor.

cady1

Yeni Caddy’nin fiyat listesi şöyle;

Yeni Caddy Maxi Van 1.6 TDI 102 PS 49.840 TL
Yeni Caddy Trendline 1.6 TDI 102 PS 61.100 TL
Yeni Caddy Trendline 1.6 TDI 102 PS DSG 68.370
Yeni Caddy Comfortline 1.6 TDI 102 PS 68.230
Yeni Caddy Comfortline 1.6 TDI 102 PS DSG 75.900

2 YORUMLAR

    • aynen yqnlşmı gördüm dedim amq reemi büyütüp baktım bu yeni neeil otomatikmi qcaba anlamqdım bi açıklama yazarsa volkswagen bizi aydınlatır..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin