Peugeot 2008 yenilenen yüzüyle kar testinde casus kameraları tarafından görüntülendi.

2. Jenerasyon ile karşımıza gelecek olacak yeni Peugeot 2008, kar testi esnasında elde edilen görüntülere bakıldığında, dikey profile sahip bir burun ve değişen aydınlatma grubu ilk dikkatleri üzerine çeken detaylardan.

5008-3008 kıvamında artık daha dik bir ön ızgara profiline sahip araç, led aydınlatma grubunda ise yeni 508’e göndermeler yapmış gibi gözüküyor. Tabi o halojen aydınlatmaların orada ne işi var sorusunu elbette insan soramadan edemiyor ne yazık ki..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;

Yeni Peugeot 508 Test Sürüşü – Bu sefer çok iddialı!

Stop led tarafında artık tamamıyla 5008 profiline sahip olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. Pençe form olarak tabir edebileceğimiz stop led grubunun artık çok daha albenisi olduğu kesin. I-Cockpit tarafında yeni nesil 2008’in 3008 gibi tam entegre olacağına kesin gözüyle bakılırken, görüntülerde camda gördüğünüz sarı etiketin, elektrik ünitesine sahip olduğunun bir işareti olduğu yurt dışı kaynaklar tarafından belirtilmekte. Tam elektrikli bir ünite şuan için uzak gibi görünse de, mild hybrid tarzı bir kombinasyonun, araca eşlik edeceğini belirtmek çok daha doğru olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin