Los Angeles otomobil fuarında merakla beklenen bir diğer araç ise Japon Mazda.

4.nesil olarak karşımıza gelecek olan Mazda3, Los Angeles otomobil fuarında tanıtılması kesin gözüyle bakılan araçlar arasında. Ancak yurt dışı kaynaklar tarafından elde edilen görüntülere göre, resmi fotoğrafları İnternet’e sızdırılmış durumda.

Artık çok daha sportif ve bir o kadar da yakışıklı gözüken araç, ön ızgarasını çevreleyen krom detayları ve bunu tampona kadar yuvarlak hatlarla uzun burunlu bir araca işlemiş olmaları zaten oldukça yakışıklı gözüken otomobile, bir Japon otomobili olarak tarihe geçecek nitelikte premiumda gözükmesini sağlamasında büyük rol oynamış.

Ülkemizde marka değeri konusunda istenilen cevabı ne yazık ki tüketici alışkanlıkları nedeniyle beklenen seviyelerde olamasa da, bana öyle geliyor ki bu yeni tasarım çizgisiyle bence şeytanın ayağını kırmasa da, kaydıracak biçimde.

Aracın önün kadar arkasının albenisininde üst düzeyde olduğu otomobil Skyactiv araç mimarisi alt yapısını kullanacak ve selefinde yer alan motor seçenekleri korunacağı yurt dışı kaynaklar tarafından iletilen bir diğer detaylar arasında yerini almaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin