Honda tamamıyla elektrik üniteye sahip aracı ile Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkacak.

Önümüzdeki Mart ayında gerçekleşecek olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda Honda, Urban Concept aracının tasarımına yakın bir araçla sevenlerinin karşısına çıkıyor olacak. Marka tarafından paylaşılan kabin içi görüntülere nitekim bakıldığında, 3 parçalı bir dijital kullanıcı ara biriminin yekpare bir profilde karşımıza oldukça minimalist bir tasarım anlayışı ile karşımıza geldiğini görmekteyiz.

Fotoğraflarda şayet ciddi bir oynama yok ise, çözünürlüğü gerçekten güzel ve oldukça da şık. Mercedes A serisinden hatırlayanlarınız olacaktır. Aynı şekilde yekpare bir tasarım vardı. Ben o tasarımı da çok beğenmiştim. Ancak Honda’nın bu yekpare ekranı açıkçası daha doğal ve şık geldi. Tabi en nihayetinde görüp, dokunmak ve hissetmek elzem.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;

Honda’nın tamamıyla elektrikli URBAN isimli aracı görüntülendi

Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkacak aracın henüz batarya, şarj, menzil gibi detayları henüz açıklanmasa da, yurt dışı kaynaklar aracın Model 3, Nissan Leaf gibi modelleri direkt olarak karşısına alabilecek bir araç geleceğini ön görüyor. Önceki yazılarda da belirtmiş olduğum üzere, Mart ayı otomobil markaları ve bizler için hiç kolay geçmeyecek gibi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin