Önümüzdeki ay Cenevre Otomobil Fuarı’nın kapıları açılacak ve yeni modellerini sergileyen onlarca markadan biri de Peugeot olacak. Fransız markanın tanıtmasını beklediğimiz modellerden biri de tamamen yenilenen 508.

Facebook’taki Peugeot Heritage sayfası tarafından paylaşılan fotoğraflarda firmanın amiral gemisi sedanını ilk kez kamuflajsız görmüş oluyoruz. Model gövdesinde 508 olduğuna dair bir logo taşımıyor olsa da plakalık bize gerekli cevabı sağlıyor gibi.

Modelin sadece arkadan fotoğrafları bulunuyor ve bu nedenle geneliyle ilgili bir yorum yapabilmek için lansmanı beklememiz gerekiyor. Arka kısımda da en net gözüken kısım 3 parçalı LED stop grubu gibi gözüküyor. Markanın karakteristik tasarım özelliklerinden biri olan 3 parçalı stoplar yeni 508’de de kendine yer bulmuş. Stoplar aktif bir LED grubundan mı oluşuyor yoksa sabit olarak bu şekilde mi yanacaklar ilerleyen günlerde göreceğiz.

508 ile beraber Peugeot’un kardeş firması Citroen’in de C5’i yenilemesi bekleniyor. Modellerin tam olarak neye benzediğini ve neler sunacaklarını Cenevre Otomobil Fuarı’nda göreceğiz. 508 ile ilgili önceki haberimizi okumak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin