Mini John Cooper Mart 2019’dan itibaren partikül emisyonlarını azaltmak için benzinli motor partikül filtresiyle standart olarak donatılacak.

Premium otomobil markası Mini, emisyon oranlarını düşürmek için partikül filtreyi artık tüm ünitelerinde standart olarak uygulayacağını belirtti. MINI John Cooper Works ve MINI John Cooper Works Convertible’da, benzinli motor partikül filtresi standart spor egzoz emisyon sistemine entegre edilerek, TwinPower Turbo teknolojisine sahip 2.0 litrelik 4 silindirli ünite 231hp güç üretiyor olacak. Standart 6 vitesli manuel şanzıman ile MINI John Cooper Works, 0’dan 100 km / s hıza sadece 6,3 saniyede ulaşırken, MINI John Cooper Works Convertible ise bu oran 6.6 saniye olarak belirtilmiştir. Bununda nitekim en önemli nedeni, aerodinamik yapının bozuluyor olmasıyla ilgili olduğunu belirtebiliriz.

MINI John Cooper Works ve MINI John Cooper Works Convertible, , 17 inç John Cooper Works hafif alaşım jantlar, spor süspansiyon, spor fren sistemi, John Cooper aerodinamik kiti ve John Cooper Works spor koltuklar ile İngiliz kökenli olduklarını vurgulayan kendine özgü Union Jack tasarımındaki LED arka farlara sahip olduklarını belirtmekte fayda var.

Yeni özelleştirme seçenekleri, ön yolcu tarafındaki arkadan aydınlatmalı kaplama alanları ve ön farlar ile birlikte, arka lambalar ve radyatör ızgarası için parlak siyah çevreler içeren piyano black kaplama “MINI Yours Interior Style” Piyano Siyahı iç donanım özelliğidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin