Isuzu D-Max yenilenen yüzüyle artık daha agresif. Tayland’da tanıtımı gerçekleşen modelin tasarımı kendisinden söz ettiriyor olacak!

Yıllar sonra yeni yüzüyle gün yüzüne çıkan Isuzu D-Max, ülkemizde Pick-up piyasasında da ses getirecek gibi gözüküyor. Büyüyen ön ızgara ve iki parçalı krom ızgara ile domine edilen ön yüz, sportif forma sahip aydınlatma grubuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Boyutlar hakkında detay henüz sunulmamış olunsa da, selefine göre çok daha fazla heybetli olduğu açık ve net.

3.0 litrelik 4 silindir ünite 190hp 450nm tork güç üretiyor olacak aracın şanzıman tarafında ise 6 ileri manual şanzıman eşlik ediyor olacak. Otomatik şanzıman tercih edenlerin ise 1.9 litrelik üniteye sahip seçeneğe yönelmeleri gerekecek. Bu model ile birlikte arka diferansiyel kilidine sahip olacak model, selefine göre yere daha iyi tutunuyor olacak. Ülkemizde Pick-up piyasası vergi avantajına rağmen, beklenildiği kadar elbette talep görmediği net. Ancak yüksek araç meraklısının Cross/SUV araçları tercih ederken ki karşılaştıkları fiyat etiketleri neticesinde, bu tercihlerin Pick-up modellere yönelteceği ihtimali asla uzak değil. 2020 yılı içerisinde ülkemizde yollara çıkacak olan yeni Isuzu D-Max, özellikle tasarımıyla Ford Ranger ile çok kez karşı karşıya gelecek gibi görünüyor.

HALA İZLEMEDİNİZ Mİ?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin