CR-V sadece listenin başlangıcı

Tokyo Otomobil Fuarı’nın kapılarını açmasına sadece haftalar kaldı. Honda ise fuara getireceği otomobilleri şimdiden duyurdu. Bunlardan belki de en önemlisi ise CR-V Custom Concept.

Honda, şimdilik modelin sadece ismini ve tek bir resmini yayınladı. Model yeni nesil CR-V ya da aileye yeni katılacak daha sportif bir CR-V türevi olabilir. Modelin tamamen LED farları oldukça büyük ve kalın ön tampon tasarımı dikkat çeken noktaları arasında. Gri ayna kapakları, aynanın altında yer alan muhtemel kamera çıkıntısı şimdilik dışarıdan görebildiğimiz detaylar. Boyutlarına ve genel görüntüsüne rağmen küçük kalan jant ve lastik ebatlarıysa oldukça düşündürücü. Modelin detaylarına ise fuardan sonra sahip olacağız gibi gözüküyor.

Honda standı tabiki sadece CR-V ile sınırlı kalmayacak. Honda, CR-V konsepti ile beraber; Mugen tarafından hazırlanmış Civic hatchback, yeni NSX, Civic Type-R, N-One RS ve Freed Modulo X gibi binek otomobillerin yanında, Dallara DW12 IndyCar, NSX GT3, Civic TCR ve tek koltuklu NSX GT gibi yarış otomobillerine de ev sahipliği yapacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin