Pick-up araçların belki de en sportif ve maskulen görünüme sahip Ford Ranger, FX2 paketi artık herkese hitap edecek gibi gözüküyor.

Araziye çıkmayı ve kirlenmeyi sevenlerin vazgeçilmesi Pick-up araçlar denildiğinde, sıralamanın ilk 3’ü arasına rahatlıkla giren Ford Ranger, yeni FX2 paketini gün yüzüne çıkardı. 4 çekerin aksine, daha fazla kontrolü elinde tutmak isteyen sürücüler için iki çeker olarak piyasaya sürülen FX2, elektronik arka diferansiyel kontrol ünitesi ile çekişten bir şey kaybetmeyeceğini de ayrıca belirtiyor.

Ağırlıklı gölgeli tasarım detaylarına yer verilen araç tasarımında siyah renkler hakim tutulmuş. Bunun en büyük etkisini de  elbette koyu renkli krom detaylar üzerinde gördüğümüz açık ve net. Marka tarafından iletilen detaylara göre, her üç alıcıdan ikisinin STX görünüm paketini tercih etmesi, kalan üçte birlik oranın FX4’ü tercih etmesi, talebi homojen olarak yayılması adına marka tarafından FX2’yi oluşturmalarına öncülük ettiği belirtiliyor.

Amerika’da vergiler hariç 595$ ek tutar ödeyerek sahip olunan paketin, Türkiye cephesinde nasıl ilerleyeceği elbette şuan için soru işareti olarak yerini korumaya devam etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin