Son dönemlerde BMW kamuflaj işinden sıkılmış olsa gerek ki, X4’ü tamamen kamuflajsız gördükten sonra şimdi de küçük kardeşi X2 neredeyse tamamen kamuflajsız görüntülendi.

Yeni gelecek olan BMW X2’yi sık sık etrafta kamuflajlı olarak görüyorduk. Son yakalandığı fotoğraflarda ise sadece ön ızgaranın etrafı, arka stop lambaları ve spoilerın alt kısmı kamuflajla kapatılmış. Gövdenin tamamının gözüktüğü fotoğraflardan, modelin üretime oldukça hazır olduğunu anlıyoruz.

X1 sizin için yeterince çekici gelmiyorsa, daha sportif ve çekici kardeşi X2 için biraz daha fazla ödeyip, daha az pratik bir crossovera sahip olabilirsiniz. Bir yıl kadar önce Paris’te gördüğümüz konsept modelden oldukça uzaklaşmış olan X2, bazılarına göre normal X1’den yeterince farklı değil.

En azından konsept modeldeki C sütununda yer alan BMW logosu üretim versiyonuna taşınabilmiş. E9 ailesindeki CS modellerine gönderme olan bu logo belki diğer BMW modellerine de taşınabilir. X1’e göre daha sportif gözükmesi gereken X2, daha sportif ön ve arka aydınlatma grubuna sahip. Biraz daha genç gözüken X2, kapılara doğru taşan daha fazla plastik gövde parçasıyla asfalt yoldan çıkmaya biraz daha hazır gözüküyor. Fotoğraflardaki model muhtemelen giriş seviyesi versiyonlardan biri ve üzerindeki jantlar size güncel modellerden tanıdık gelecektir. Jantlar oldukça küçük gözüküyor ve daha büyük jantlarla modelin çok daha güzel gözükeceğine eminiz.

BMW’nin modeli bu kadar az kamuflajla dolaştırıyor olmasından tanıtımının oldukça yakın olduğunu çıkarabiliriz. Modeli Kasım ayında online yapılan bir tanıtımdan sonra, Aralık ayında Los Angeles Otomobil Fuarı’nda görebiliriz. Modelle ilgili diğer detaylar için ise önceki yazımızı okuyabilirsiniz.

kaynak:Motor1.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin