Bugün basın günü gerçekleştirilen dijital fuar 14-26 Eylül arasında ziyarete açık olacak.

Türkiye’de en son uluslararası bir otomobil fuarı düzenlendiğinde takvimler 2017’yi gösteriyordu. Müteakip yıllarda çeşitli koşullar dolayısıyla gerçekleştirilemeyen İstanbul Autoshow, tüm dünyayı saran pandeminin de etkisiyle artık hafızalardan ve takvimlerden silinip gitmeye başlamıştı.

Ancak yeni tip koronavirüs dolayısıyla lansmanların bile dijital ortama kaydığı dünyada yakalanan fırsat sayesinde Autoshow 2021 Mobility ortaya çıktı. 13 Eylül’de (yani bugün) basın mensuplarına açılan ilk dijital fuar, 14-26 Eylül tarihlerinde otomotiv tutkunlarıyla buluşacak.

Otomotiv Distribütörleri Derneği ya da kısa adıyla ODD tarafından “Mobilite” temasıyla gerçekleştirilecek organizasyonda ziyaretçiler, otomobillerin ve hafif ticari araçların yanı sıra ilk kez motosiklet ve scooterlerı da inceleyebilecek.

35 markanın 250’yi aşkın modeli ve çeşitli sürprizlerin yer aldığı Autosow 2021 Mobility etkinliği 7/24 açık olacak ve kaçırılan aktiviteler geriye dönük olarak izlenebilecek. Hem masaüstü hem de mobil cihazlardan erişilebilen dijital fuar indirme yapılmadan izlenebilecek.

ODD Genel Koordinatörü Dr. Hayri Erce, bir buçuk yıllık yoğun bir hazırlık süreci sonrasında ziyarete açılan Autoshow 2021 Mobility’de sunulan bazı imkânlara da değindi. Erce’nin verdiği bilgilere göre fuara özel hazırlanan stantlarda tüm ziyaretçiler 3D modeller, teknik ve donanım özellikleri gibi birçok detaya erişebilecek. Canlı bağlantı ve test sürüşü randevusunun da alınabildiği fuar alanı 7 salondan oluşuyor.

Fuarı gezmek isteyen okurlarımızın tek yapması gereken şu linke tıklamak. Daha fazlasını isteyenler ise Autoshow 2021 Mobilty’nin sosyal medya hesaplarını (Twitter/Instagram/Facebook)da takibe alabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin