3 jenerasyondur hayatımızda olan Audi RS4, makyaj sonrası kar testinde casus kameraları tarafından görüntülendi.

Önümüzdeki sene gün yüzüne çıkacak olan makyajlı Audi RS4, 1999 senesinden günümüze en yakışılıklı station wagon araçtan öte, performanslı bir station wagon olarak bir çok kimsenin beğenisini toplamıştı.

3. jenerasyon sonrası araç artık makyajlandı ve 2020 yılında yollara çıkması ön görülüyor. Kar testi esnasında casus kameralarına yakalanan Audi RS4, yeni nesil Audi serilerinde gördüğümüz 3D aydınlatma kombinasyonu ve tampon altındaki ufak oynamalarla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yeni jant tasarımı ve yine aynı şekilde elden geçen stop grubu, aracı daha sportif göstermede büyük rol oynamış durumda.

İLGİNİZ ÇEKEBİLİR;

Audi RS Q3 casus kameralarına yakalandı!

Hali hazırda 6 ve 8 silindirli üniteye sahip olan aracın, kaputunun altında ne olduğunu yada ne olabileceğini söylemek oldukça güç. AB emisyon oranlarının yanı sıra Audi’nin Volkswagen gibi emisyon oranları konusunda ağzının yanması, kaputunun altında süpriz ünitelerle karşılaşabileceğimiz olasılığını bir hayli arttırıyor. Özellikle günümüzün trend noktası haline gelmiş olan mild-hybrid seçeneğini unutmamakta fayda var. Ülkemiz ayağında ise, yüksek silindir hacmi ve döviz kurları nedeniyle üzücü rakamlarla özel sipariş ile sahip olunabileceği gerçeğine şimdiden alıştırmakta fayda var gibi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin