Cenevre Otomobil Fuarı’nın bir diğer oyuncusu elbette İtalyanlar. Alfa Romeo Giulietta Veloce fuarda gün yüzüne çıkıyor olacak.

Alfa Romeo Giulietta hatchback, fuarda Veloce ve Executive olarak iki ayrı versiyon ile fuar ziyaretçilerinin karşısına çıkıyor olacak. Genel tasarımından ziyade, detaylar üzerinde çalışılmış olduğu ve bildiğimiz Alfa formlarına dokunulmadığını görsellere sadece bakarak bile dile getirmek mümkün. Spor tamponlar, sarı renk Brembo kaliperler, parlak siyah ayna ve spor egzoz uçları göze çarpan detaylardan.

Sarı renk uyumunun kabin içerisinde de devam ettiği görselleri olmasa da, yurt dışı kaynaklar tarafından belirtilen detaylar arasında. Alcantara iç döşemelere ek olarak sarı renk dikişlere yer verildiği belirtilirken, değişimle birlikte kaputunun altına da yeni bir ünitenin geldiği müjdesini verebiliriz.

HALA İZLEMEDİNİZ Mİ?

2.0 litrelik 170hp güç üreten dizel üniteye 6 ileri otomatik şanzıman eşlik ederken, bu ünitenin fuarda görücüye çıkacak olan aracın detayları olduğunu şimdiden hatırlatalım. Pazarlara göre optimize edilmiş yada farklı emisyon değerlere sahip bir ünitenin de yer alması elbette mümkün. 05 Mart Cenevre Otomobil Fuarı’ndan detaylar ulaştıkça, sizlere aktarıyor olacağım.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin