Yenilenen Audi A6 geçtiğimiz sene piyasaya çıkmış olsa da, artık Türkiye pazarına da giriş yapmış durumda.

Tasarım ve kullanılan teknolojilerden ziyade, özellikle yenilenen süspansiyon sistemleri neticesinde aracın artık daha sportif bir karaktere büründüğü belirtiliyor. Yeni Audi A6, 39 farklı asistan sistemiyle premium sınıfta yeni standartlar yaratıyor. Bu üst düzey çeviklik ve manevra kabiliyetinde, opsiyonel olarak sunulan dinamik tüm tekerlerden yönlendirme sistemi büyük rol oynuyor.  Bu sistem sayesinde, neredeyse beş metre uzunluğundaki sedanla manevra yapmak da oldukça kolay bir hale geliyor. Yüksek hızda ise tekerlekler aynı yönde dönerek, düz yolda veya şerit değiştirirken daha dengeli bir sürüş sağlıyor. Dolayısıyla Audi A6, sürücüye yüksek hızlarda istikrarlı bir sürüşten ötesini sunuyor. Direksiyon hareketlerinin özellikle arka koltuklarda daha hafif hissedilmesini sağlayan sistem, bu sayede yolcu konforunu da iyileştiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;

Audi Q4 e-tron Cenevre’de görücüye nihayet çıktı!

Yeni Audi A6’nın 2.0 litrelik dizel motorunun önden çekişli ve quattro dört tekerlekten çekiş sistemi seçenekleri bulunuyor.  204 HP güç ve 400 Nm torka sahip olan yeni A6’nın tüm motor seçeneklerinde rahatlık ve verimliliği gözeten yarı hibrit sistem yer alırken, Sport ve Design olmak üzere iki farklı donanım seçeneği sunulduğu marka tarafından belirtilen detaylar arasında.

Fiyat detayları mı? Yorumsuz olarak resmi internet sitesinden 24.03.2019 tarihinde elde etmiş olduğumuz görüntüyü buraya bırakıyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin