Yeni Subaru Outback New York Otomobil Fuarı’nda yerini alacak. Marka tarafından paylaşılan görüntüler ise oldukça sınırlı.

17 Nisan’da kapılarını açacak olan New York Otomobil Fuarı oldukça hareketli olacak gibi görünüyor. Birbiri ardına gelen haberler ise, rekabetin artık iyiden iyiye başladığı yönünde. Subaru‘da diğer tüm markalar gibi tanıtım öncesi iki adet teaser görüntüsü paylaşarak, “bende buradayım” demiş gibi görünüyor.

Sınırlı bir fikir sahibi olmamızı sağlayan görüntülerden anladığımız kadarıyla yüksek profilli lastikler ve nispeten daha yüksek olan gövde tasarımı, aracın çok daha yüksek ve kaslı görüneceği konusunda bir fikir sağladığını belirtmiş olalım. Ayrıca kabin içerisi görüntülerde de dikey profile sahip multimedya ekranı ilk göze çarpan detaylardan elbette. En son Legacy ‘de kullanılan yeni tip Boxer ünitenin bu araçta da kullanılması beklenirken, 2.5 litrelik ünitenin aşağı yukarı 182hp 239nm tork güç üreten ünite ile Legacy’i referans alması, ancak elbette aracın kalıbına göre optimize edilmiş farklı bir versiyonunda yer alabileceğini şimdiden belirtmiş olalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;

Subaru modelleri D-Call Net teknolojisi ile zamana karşı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin