2016 Uluslararası En İyi Pick-Up Ödülü’nün sahibi olan Yeni Nissan Navara yenilikçi teknolojileri ve öncü özellikleri ile Pick-Up segmentinde binek araç konforu sunarak performansın, konforun ve prestijin çıtasını yükseltiyor.

Nissan’ın ülkemizde de oldukça sevilen ve beğenilen Pick-up modeli Navara uzun bir zaman sonra Türkiye’de tekrar satılmaya başlandı. Yeni Navara, Pick-Up sınıfına tamamen yeni standartlar getiriyor. Yeni nesli geliştirirken, Navara’nın üstün off-road yeteneklerini, dayanıklılığını korumanın yanında konfor özelliklerini artırmak en önemli öncelik oldu. Sağlam ve güçlü bir şasiye sahip olan yeni model kullanım kolaylığı ve pratikliği daha da artıran bir dizi yeni mühendislik çözümlerini bünyesinde barındırıyor. Qashqai, X-Trail ve Juke gibi geniş kitlelere ulaşan SUV modellerle aynı DNA’yı paylaşan yeni Navara, bünyesinde barındırdığı otomobil benzeri stil, konfor ve kalite özelliklerinin yanı sıra sınıfında ilk olan teknolojilerle Pick-Up pazarına tamamen yeni standartlar getiriyor.

nissan-navara-carviser1

Nissan, hayata geçirdiği inovasyonlarla ayrıcalıklı özellikleri tüm sürücüler için ulaşılabilir hale getirmeyi hedefliyor. Söz konusu hedefin yansıması olarak yeni Navara, bir dizi araç içi yeni teknolojiyi kullanıma sunuyor. En güncel konfor ve güvenlik donanımlarının gecikmeli olarak devreye alındığı bir sınıfta Nissan, Navara’da sunduğu araç içi teknolojileriyle yeni standartlar belirliyor. Daha çok SUV sınıfında kullanılan; 4 kameralı Çevre Görüş Sistemi (AVM) ile donatılan yeni Nissan Navara, Pick-Up pazarında daha önce görülmemiş bir teknolojiyi kullanıma sunuyor.  Hız Sabitleme Sistemi, Yokuş İniş Destek Sistemi (HDC), Yokuş Kalkış Destek Sistemi (HSA), anahtarsız giriş ve geri görüş kamerası ise Navara kullanıcısının ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen diğer güvenlik ve konfor ekipmanları olarak öne çıkıyor.

nissan-navara-carviser2

Nissan, Pick-Up kullanıcılarının beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda tüm Navara versiyonlarının taşıma ve çekme kapasitelerini geliştirdi. Tüm versiyonlarda 1 ton yük taşıma kapasitesine sahip olan yeni Nissan Navara, 3.500 kg römork çekme kapasitesiyle beklentileri en iyi şekilde karşılıyor.

nissan-navara-carviser3

Yeni Nissan Navara; Visia, Tekna ve Platinum olmak üzere her biri son derece zengin bir ekipman seviyesine sahip üç farklı donanım paketiyle sunuluyor. Yeni Nissan Navara’da Yan Basamaklar, Otomatik Yanan Ön Farlar, Arka Havalandırma Kanalları, Bağımsız Arka Süspansiyon Sistemi gibi özellikler standart olarak sunuluyor.

nissan-navara-carviser4

Ülkemiz pazarından dCi 160 HP ve dCi 190 HP olmak üzere iki farklı güç çıkışına sahip dizel motor ile sunulan yeni Navara’nın dCi 160 HP modelleri 4×2 veya 4×4 çekiş sistemi alternatifi ile sadece manuel şanzımanlı olarak sunuluyor. Bu versiyonlarda Visia veya Tekna donanım paketi tercih edilebiliyor. Sadece 4×4 çekiş sistemi ve otomatik şanzıman birlikteliği ile sunulan Navara’nın dCi 190 HP vesiyonu ise en üst donanım paketi olan Platinum ile alınabiliyor.

nissan-navara-carviser5

Yeni Nissan Navara 3 Yıl veya 100 bin km üretici garantisiyle 79.900 TL’den başlayan lansman fiyatlarıyla Türkiye pazarında satışa sunuldu.

nissan-navara-carviser6

Yeni Nissan Navara hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Antalya’da çekilen videomuzun linkine tıklamanız yeterli. İzledikten sonra beğenmeyi ve paylaşmayı da unutmayın… http://bit.ly/carviserNavara

nissan-navara-carviser7

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin