Bu sefer gizlenmeye değil, özellikle dikkat çekmeye çalışıyor gibi.

Son dönemlerde normal kamuflaj desenlerinden sıkılan firmalar farklı desenler deniyor. 2019 Ford Focus’ta gördüğümüz tasarım ise oldukça renkli ve bazılarına göre sanatsal bile sayılabilir. Modelin kaput, tampon ve genel gövde hatlarını büyük ölçüde görebildiğimiz bu fotoğraflar, modelin hem üretime en yakın hali, hem de bu zamana kadar ortaya çıkan en net fotoğraflar.

Ön tarafta, yeni LED gündüz farlarını görebiliyoruz. Izgara güncel modele şekil olarak benzese de boyut olarak büyümüş ve tamamen krom versiyon, güzel renk kombinasyonlarıyla modele oldukça zengin bir hava katabilir.

Model genel itibariyle güncel Focus’tan biraz daha büyük gibi gözüküyor. Boyutlardaki bu artış kabine daha geniş yaşam alanı olarak yansıyacaktır. Eğer malzeme kalitesini de benzer şekilde geliştirebilirlerse yeni Focus’un eli kesinlikle kuvvetlenecektir.

Üretim tarafında ise yeni bir bilgi yok. Model Çin’de üretilecek ve güncel Ford motor seçeneklerini barındıracaktır. Şanzıman olarak ise manuel ve çift kavramalı Powershift seçenekleri olacağı aşikar. Modelin diğer detaylarını, ‘Ring testlerini, Volvo’ya benzer gündüz farlarını, yeni eklenecek crossover benzeri versiyonu görmek için önceki haberlerimizi okuyun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin