Markanın en büyük ve en beğenilen SUV’u Skoda Kodiaq, yüksek performanslı SUV atağıyla pazara yeni bir boyut getirecek gibi gözüküyor.

Sportif yüzü ve kaslı tasarımı ile Ekim 2018’de Dünya prömiyeri yapılacak olan yüksek performanslı Skoda Kodiaq, dikkatleri üzerinde toplamayı şimdiden başarmış gibi gözüküyor. Servis edilen görüntülerde aracın dışı kadar, içerisindeki malzeme kalitesininde, göz doldurduğu bir gerçek. Alcantara döşeme, geniş ekran multimedya arabirimi ve kırmızı dikiş izleri, aracın sıradışı bir SUV olduğunu kanıtlar nitelikte. Nitekim aracın dışından bakıldığında 20 inc jant ve kırmızı kaliper kapakları, kendini öne çıkaran detayların başında geliyor.

Ayrıca Skoda markası, gelecekte çıkacak hatchback modelinden izler taşıyan Vision RS konseptini de ilk kez Paris Otomobil Fuarı’nda ziyaretçilerle buluşturacak. Aerodinamik bir tasarıma sahip Vision RS, ince farları ve akıcı çizgileriyle dinamik bir tarza sahip. Aracın arka tarafında ise difüzör ve spoyler dikkat çekiyor. Markanın 117 yıllık motorsporları bağlantısına da vurgu yapan Vision RS, aynı zamanda gelecek RS performans modellerinden de izler taşıyor.

Skoda’nın Kodiaq RS modelini ve Vision RS konseptini sergileyeceği Paris Otomobil Fuarı, 2 Ekim tarihinde başlayacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin