Ülkemizde ne yazık ki hakettiği değeri göremeyen Lexus, Amerika ve özellikle Avrupa pazarında iddialarını sürdürmeye devam ediyor.

Japon premium otomobil üreticisi Lexus, önümüzdeki ay kapılarını açacak olarak Paris otomobil fuarı için kolları sıvamış durumda. Marka, LC modelinde ilham alarak, son teknoloji ve tasarım detaylarını sunacağı RC coupe aracını, fuarda tanıtmayı planlıyor. Paris’te klasik stand basın toplantısı yerini ise, interaktif #SharpYetSmooth isimli konsept alacak ve burada RC ile Lexus’un marka değerleri hikayelerle anlatılacak.

Lexus LC’den özel bir seri geliyor

Lexus Paris Otomobil Fuarı’nda ikinci prömiyerini de yeni LC Yellow Edition ile gerçekleştirmeye hazırlanıyor. LC Yellow Edition, markanın amiral gemisi coupe ürün gamına eklenen göz kamaştırıcı bir model olacak. Yeni model, enerjik sarı renkli gövdesiyle ön plana çıkıyor. Böylece LC’nin ödüllü olan tasarımı, daha da dikkat çekici hale geliyor. Bu özel renk kombinasyonu, kabinde de sarı, beyaz ve siyah detaylarla devam ediyor.

Lüks sedan Lexus ES Avrupa’da

Lexus, Paris’te tamamen yeni, yedinci jenerasyon ES lüks sedan modelinin Avrupa prömiyerini de gerçekleştirecek. Yüksek seviyede konfor ve lüksü bir arada sunan yeni ES, tamamen yeni şasisiyle dinamik bir tasarıma ve sıra dışı sürüş deneyime sahip oldu.

Lexus’un Paris’teki standında UX crossover modeli de yer alacak ve burada ilk kez siparişler alınmaya başlanacak. Lexus markasının giriş modeli olan CT Hybrid de, Paris’te sergilenecek modeller arasında yer alacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin