Mart ayında gerçekleşecek Cenevre Otomobil Fuarı öncesi makyajlı Mercedes E serisi casus kameralarına takılmış durumda!

Mart ayında gün yüzüne çıkması beklenen Mercedes E serisi, casus kameraları aracılığıyla sosyal medyada gün yüzüne çıkmış durumda. Fotoğrafların çözünürlükleri düşük olsa da, ilk etapta aydınlatma grubunun, yeni C serisinde olduğu gibi daha köşeli olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. Ayrıca yeni tampon detayı da bundan sonraki bir çok Mercedes serilerinde göreceğimiz türden. Genel hatları itibarıyla E serisi artık lüksü temsil ettiği kadar, sportif kaslı formu neticesinde BMW tarafından da rol çalma peşinde olduğu çok net.

Bir diğer görüntülerde ise AMG 63 olduğu düşünülen aracında Cenevre’de gün yüzüne çıkacağı kulis haberlerinin başında gelmekte. İlk bakışta Audi A8 mi tepkisi uyandıran aracın, yıldızı neticesinde, işlerin hiçte öyle olmadığını net bir şekilde anlayabiliyorsunuz. İncelen formdaki stop led grubu, yeni tampon detayları hiç fena değil.

Mart ayında gerçekleşecek Cenevre Otomobil Fuarı Alman otomobil üreticilerinin düello alanı olacağı ve geri sayımın artık başladığını net bir şekilde söylemek mümkün. Ancak içten yanmalı üniteler tarafında işlerin nasıl ilerleyeceği az çok belirli. Önemli olan fuarda elektrifikasyon konusunda markaların ellerindeki açacağı kartlar olacaktır.

HALA İZLEMEDİNİZ Mİ?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin