Volvo, kompakt ürün ailesinin üyeleri olan V40 ve V40 Cross Country modellerini 2017 model yılında yenileyecek.

Dış cephe değişiklikleri arasında en önemlisi yeni ön panjur ve üzerindeki güncellenmiş Volvo logosu. Güncelleme ile birlikte V40 yeni “Thor’s Hammer” farlara kavuşuyor ve farlar modele yeni S90 Serisi ile uyumlu, etkileyici bir görünüm katıyor. Dış cephe güncellemesi ile V40’a beş renk seçeneği de geliyor. Bu renkler yeni Amazon Mavisi ve Kot Mavisi, ayrıca daha önce Volvo portfolyosunda zaten kullanılmakta olan üç renk; Patlak Mavi, Midye Mavisi ve Parlak Kum.

v40 carviser5

Ayrıca ilk kez XC90 ile karşımıza çıkan “sıralama işaretleri” V40’ta da yer alacak, V40, R-Design ve V40 Cross Country modellerinde donanım seviyelerini, versiyonları ve sekiz yeni jant seçeneğini görselleştirecek.

V40 carviser2

Çok sayıda yeni iç kabin panel döşemesi de sunulacak. Bunlar arasında tırtıklı alüminyum, siyah örgülü alüminyum ve gizli alüminyum bulunuyor. Kapı içlerindeki döşemeler kontrast renkte dikişler ile gelirken, V40’ta ilk kez opsiyonel olarak siyah tavan döşemesi sunuluyor. Yeni kapı dış saçları R-Design ve Inscription donanım seviyelerinde sunulacak ve yeni Volvo logolu bir anahtarlık da bulunacak.

V40 carviser3

Volvo On Call akıllı telefon uygulaması uzaktan erişime ve geniş bir dizi araç içi özelliğin kullanımına imkan tanıyor. Uygulama önemli güncellemelerden geçti. Volvo On Call zaten giyilebilir bağlanabilirlik özelliklerine sahipti (Apple Watch/Android Wear), şimdi uygulamaya Microsoft Band 2 bağlanabilirliği ve bununla birlikte Windows 10 kullanan akıllı telefonlar için bazı özelliklerde sesli kontrol fonksiyonu da geldi.

Volvo, Volvo On Call ile aynı zamanda Flic düğme uyumluluğunu sunuyor. Flic tek fiziksel düğmeyi çok sayıda görev için programlamaya olanak sağlıyor. Bu buton örneğin otomobilinizi kilitleyebilecek, ön ısıtmayı açıp kapatabilecek ya da Volvo On Call hizmetlerine kısa yoldan erişim sağlayacak.

V40 carviser1

Volvo’nun iç kabin hava kalitesinde devam eden liderliği 40 Serisi’nde 2016’dan itibaren kontrol paneli hava girişlerinde CleanZone logosu ile vurgulanıyor. Volvo’nun ödüllü CleanZone teknolojisi dışarıdaki havanın kabine girmeden önce verimli şekilde filtre edilmesini garantiliyor. Büyük şehir alanlarında giderek artan zararlı kirli maddeler otomobilin içine girmeden ortadan kaldırılıyor. CleanZone teknolojisi Volvo’nun iç kabin deneyimini geliştirme çalışmalarını yansıtıyor, kabinde alerji riskini düşürüyor, kötü kokuları eliyor, hava kalitesini yükseltiyor.

carviser v40

Ama siz şuan ki Volvo V40’ı izlemek istiyorsanız carviser gözünden izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken videomuzun linkine tıklamak. İzledikten sonra beğenmeyi ve paylaşmayı da unutmayın… bit.ly/carviserV40

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin