Nissan’ın büyük suvu X-Trail kapsamlı sayılabilecek bir makyaj operasyonundan geçti.

Aracın ön tarafında sis farlarından, ön panjura; tamponundan, far grubuna herşey güncellendi. Eklenen yeni renk seçenekleri, krom detaylar ve jantlar ile beraber modelin görünümü oldukça değişti. Ancak bu kapsamlı değişimi arka tarafta sadece yeni led stop grubu karşılıyor.

İç mekanda ise yeni 3 kollu direksiyon simidi, güncellenen multimedya ekranı ve opsiyonel olarak alınabilen yeni deri koltuklar modelin kalite düzeyini arttıracak şekilde.

Modelin kozmetik olarak geçirdiği makyajın yanında, motor ve şanzıman seçenekleri ile ilgili bir güncelleme yapılmamış. Makyajlı X-Trail de manuel ve CVT şanzıman seçenekleriyle beraber 1.6 litrelik dizel ünite ile yollarda olmaya devam edecek.

3 farklı donanım seviyesine sahip olan modelin giriş seviyesi modeli Sky Pack olarak isimlendirilmiş ve manuel şanzıman ile 162,500 tl fiyat etiketine sahip. Bu donanım seviyesinde elektrikli cam tavan, hız sabitleyici ve ısıtmalı katlanır yan aynalar gibi özellikler standart olarak sunuluyor. Orta donanım seviyesi olan Design Pack ile anahtarsız çalıştırma, 18” jantlar ve tavan rayı gibi özellikler eklenirken fiyat etiketi 180,900 tl’ye çıkıyor. Design Pack diğer iki donanım seçeneğinin aksine sadece CVT şanzıman ile satın alınabiliyor. Ben arabamı dolu severim diyenler için ise Platinum modeli 180,900 tl’den başlıyor. Isıtmalı ön ve arka deri koltuklar, ısıtmalı direksiyon, Bi-Led adaptif farlar, Bose ses sistemi eklenen opsiyon listesinin bir kısmı. Bu fiyatlara ek olarak 10 bin tl’yi gözden çıkardığınızda ise CVT şanzımanı satın alabiliyorsunuz.

Makyajlı X-Trail’in testini izlemek ve makyajın tüm detaylarını öğrenmek için testimizi izleyin!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin