Kia Niro Hibrit Test Sürüşü videosu yayında…

Otomobil fiyatları gibi akaryakıt fiyatlarının da el yaktığı günümüzde az yakan araçlar her zaman ilgi çekmeyi başarıyor.

Hibrit motora sahip Kia Niro da düşük yakıt tüketimi konusunda çok iddialı. İddialı olduğu şeyler bununla sınırlı değil tabii ki.

Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını bulacağınız bu detaylı Kia Niro Hibrit test sürüşü videosunu sonuna izlemeyi unutmayın.

Otomobil fiyatları çok yüksek diye düşünüyorsanız bu videoyu mutlaka izleyin.

1 Yorum

  1. Beyefendi iyi günler. Uzunca bir süredir takipçinizim. Diğer Otomobil tanıtım programlarında olduğu gibi. Yaşım 50,kendimi bildim bileli araba sevdalısıyım,öyleki arabalar rüyalarımı süsler. Benim merak ettiğim; hemen hemen bütün araba (otomobil ) programlarında daima bir şekilde bir kusur bulunuyor, hiç kusursuz bir otomobil varmı sizce? Yoksa otomobil programlarının konsepti bu mu? . Kabul ediyorum ki sizler objektif olmaya çalışıyorsunuz ve herkesin beğenisi farklı yönlerde. Ben sadece sizin fikrinizi öğrenmek istiyorum (Sevgili eşiniz de buna dahil ) sizce kusursuz veya sizin kusursuz bulduğunuz bir otomobil varmı? Saygılarımla Erdoğan Alakoç

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin