Hyundai Tucson N-Line Mild Hybrid seçeneği ve hafif makyaj gören tasarımı ile Cenevre Fuarı’nda yer alacak.

Hyundai Cenevre Otomobil Fuarı öncesinde yayınlamış olduğu görüntülerde, aracın N-line ile birlikte hafif bir makyaja yer verildiğini net bir şekilde görülmekte. Nitekim N-Line i30’a göre fazlasıyla detayların öne çıktığı Hyundai Tucson, özellikle ön ızgarasında yer alan krom çerçeve ve plastik aksanlar, aracı şıklık anlamında bir adım öne taşımış.

Ayrıca kabin içerisinde yer verilen kırmızı dikiş kombinasyonu ve el işçiliği bence hiç fena değil. Ünite tarafında ise mild-hybrid seçeneğine yer veren marka henüz 2.0 litrelik ünitelerde bu desteğini başlatmış olsa da, önümüzdeki dönemlerde düşük hacimli ünite olan 1.6 litrelik makinasında da mild-hybrid seçeneğine yer veriyor olacağı belirtilmekte.

HALA İZLEMEDİNİZ Mİ?

 

Önümüzdeki Mart ayında kapılarını açacak olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda ise ilk örneklerini sergileyecek olan Hyundai Tucson N-Line aracı, ülkemize kısa vadede olmasa da, geleceği belirtiliyor. Fiyat fayda oranında nasıl bir etikete sahip olunur bilinmez. Ancak dizelin artık yavaş yavaş ömrünü doldurduğu günümüzde, tamamıyla elektrik ünitelere sahip olan araçlara geçiş sürecini artık markalar mild-hybrid olarak alıştıra alıştıra start vermiş olduklarını, son çıkan otomobil modellerindeki mild-hybrid seçeneklerinin artmasından rahatlıkla görebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin