Transit ve Tourneo modellerinin tamamı makyajdan nasibini aldı

Transit ve Tourneo Connect ile başlarsak, model yenilenen ön yüzünde yeni bir ızgara, daha ince görünümlü Led gündüz farlarına sahip Xenon farlar ve yeni tamponu ile dikkat çekiyor. Kabindeki değişiklikler ise oldukça kısıtlı. SYNC 3 ile donatılmış yeni 6 inç ekran ve malzemeler dayanıklı materyaller ile güncellenmiş. Çarpışma önleme, yaya tespit, yan rüzgar stabilizasyonu, aktif park assist ve akıllı hız sabitleyici gibi teknolojik ekipmanlar da artık modelin listesinde bulunuyor.

Kaputun altında yeni 1.5 litrelik EcoBlue dizel motor bulunuyor. Daha iyi performans ve daha az yakıt tüketimi sunan motorun teknik verileri henüz açıklanmadı. Müşteriler ayrıca silindir kapama teknolojisine sahip 1 litrelik EcoBoost motoru da tercih edebilecekler. Motorların ikisi de güncellenmiş 6 ileri manuel şanzıman ile sunulurken, 8 ileri otomatik şanzıman dizel motor ile opsiyonel olarak tercih edilebiliyor.

Transit ve Tourneo Courier da benzer değişiklikleri taşıyor. Güncellenen ön yüzle beraber dizel seçeneklerde aktif ön ızgara gibi özellikler de sunan model güncellenen iç tasarıma da sahip. 1 litrelik EcoBoost ve 1.5 TDCi motor ile satılan model artık 5 ileri manuel yerine 6 ileri manuel şanzıman kullanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin