Elveda Los Angeles… Artık sana veda etme zamanı geldi. Bir hafta boyunca Los Angeles’ta gezilebilecek, merak edilen her yeri gezdik. Yaşadıklarımızı da iki farklı Vlog’da sizlerle paylaştık. Eğer o Vlog’ları izlemediyseniz ve Los Angeles’ı merak ediyorsanız mutlaka izleyin.

Amerika’daki arabam başlıklı ilk Vlog’da Oscar Ödül Törenleri’nin yapıldığı Dolby Theatre, Walk of Fame, Hollywood Bulvarı derken çoğunuzun GTA 5 sayesinde yakından tanıdığı Beverly Hills’e yani Rodeo Drive’a gitmiştik. GTA 5 Santa Monica’da ne gördük başlıklı ikinci Vlog’da ise  GTA 5 meraklılarının yakından tanıdığı Santa Monica Plajı’na, Abbott Kinney’e ve Venice Beach’e gitmiştik. Meşhur Hollywood yazısının olduğu tepeyi ise ancak uzaktan gösterebilmiştik.

Şimdi sırada New Port Beach var. Los Angeles’ın yaklaşık 80 kilometre güneyinde yer alan Kaliforniya’ya bağlı bir sahil şehri. Ya da başka bir deyişle meşhur The O.C. (Orange County) dizisinin geçtiği şehir de diyebilirim. Türkçe’ye Med Cezir ismiyle uyarlanan, başrollerini Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya gibi isimlerin paylaştığı yerli dizinin orijinali yani…

Los Angeles’daki otelimizden ayrılıp, Efoque’a atlıyoruz ve New Port Beach’e doğru yola çıkıyoruz. Los Angeles trafiği her zaman olduğu gibi kalabalık. Bana yine İstanbul trafiğini hatırlıyor. Fakat çok şeritli otoyola çıktıktan sonra trafiği geride bırakıyoruz ve keyifli bir şekilde hedefimize doğru ilerliyoruz.

Ebru 8,5 aylık hamile olduğu için yolda tabii ki ihtiyaç molası vermek durumunda kalıyoruz ve önümüzdeki ilk çıkıştan çıkıyoruz. Karşımızda ne görsek iyi. JCPenney’den, Best Buy’a hatta Babies R’us’a kadar ilgimizi çekebilecek birçok markanın olduğu bir AVM’de buluyoruz kendimizi. Bulmuşken durur muyuz…

Umarız bu videoyu beğenmişsinizdir. Gelişmelerden haberdar olmak için abone olmayı ve çan simgesine tıklayarak bildirimleri açmayı unutmayın. Ayrıca Instagram hesabımızı takip ederseniz InstaStory’lerde Vloglarda bulamayacağınız görüntüler bulabilirsiniz.
Bir sonraki Vlog’da görüşmek üzere…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin