Audi AI: Trail konsept aracı Frankurt Otomobil Fuarı öncesi teaser görüntüsü ile karşımıza geldi. VW ID’ye rakip olur mu dersiniz?

Teaser görüntüsü olarak marka tarafından tek bir kare paylaşılmış olunsa da, Audi AI’nin tasarımı hakkında ipuçlar edinmemize olanak sağlıyor. İsminden de anlaşılacağı üzere Quattro yani 4 çeker sistemine sahip olacak aracın kübik bir tasarıma sahip olduğunu net bir şekilde ifade etmek mümkün. Çerçevesiz geniş cam yüzeyler, kabin içerisinde atmosferin fazlasıyla ferah olacağına işaret etmekte.

Yakın zaman önce Volkswagen ID ile karşımıza gelen en yakın rakibe, konsept modellerle cevap vermeye hazırlanan Audi, tasarım üzerinde ciddi anlamda mühendislerin zaman harcadığı net gibi gözüküyor. Seviye 5’e tamamen özerk sürüş kabiliyeti vaat eden önceki Aicon konseptinin aksine, AI: Trail, muhtemelen arazi sürüş kabiliyetinden dolayı bir direksiyon simidine sahip olduğunu belirtelim.

10 Eylül Frankurt Otomobil Fuarı’nda gün yüzüne çıkacak aracın detayları ulaştıkça Carviser üzerinde paylaşıyor olacağız. Siz ne düşünüyorsunuz? Volkswagen ID gibi ciddi rakiplerinin karşısında Audi AI: Trail Quattro konseptin şansı var mı dersiniz?

HALA İZLEMEDİNİZ Mİ?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin