Bu sefer ki kaza görüntüleri ülkemizden değil ama benzer kazaların ülkemizde sık sık yaşandığını; bir çoğunun da her gün ucuz atlatıldığını biliyoruz.

Kaza geçtiğimiz çarşamba günü Colton, California’da gerçekleşti. Şehirler arası yolda sakin bir şekilde sağ şeritte ilerleyen BMW sürücüsü Madis Tolentino nerden geldiğini bile anlamadığı bir çarpma sonucunu kendini bir tırın altında buldu. Kazadan ciddi bir yaralanma olmasa da hem kazaya karışan BMW sürücüsü; hem de kazada oluşan toz bulutundan dolayı arkasındaki trafik büyük bir faciadan döndü.

Bayan Tolentino’nun(BMW sürücüsü) oğlu Alan Parcero, kazadan sonra kendi Facebook sayfası üzerinden araç kamerası görüntülerini paylaşarak vur kaç yapan Infiniti sürücüsünü aramaya başladı. Aynı zamanda dayanıklı bir araba yaptıkları için BMW’ye teşekkür eden Alan, kaza sırasında airbaglerin açılmadığını söyledi.

Kazayla ilgili görüşlerinizi lütfen bizimle yorumlarda paylaşın. Trafikte güvende kalın ve kısa süreli heyecanlar için lütfen kimsenin hayatını tehlikeye atmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin