Yenilenen Skoda Octavia Kasım ayında gün yüzüne çıkıyor olacak. Marka servis etmiş olduğu teaser görüntülerle iddiasını ortaya koyar nitelikte.

4. nesli ile karşımıza çıkacak olan Skoda Octavia, yayınlanan teaser görüntüleri ile tasarımı hakkında bir fikir sahibi olmamızı sağlıyor olsa da, kabin içi görüntüleri konusunda henüz bir detay sunulduğunu söylemek güç. Ancak kullanmış olduğu platformu düşünecek olursak, hayalet ekran ve ön konsol gibi detaylarıyla fazlasıyla Volkswagen’i andıracağını söylersek elbette yanlış olmayacaktır.

Octavia’nın ilk izlerini gösteren çizimleri paylaşan Skoda, yeni nesil model ile birlikte daha duygusal bir tasarıma imza atacak. Ayrıca bir kez daha geniş iç hacmiyle sınıfındaki farkını ortaya koyacak. Skoda Octavia, tasarım çizimlerinin de gösterdiği üzere akıcı çizgilerini, coupe tarzı tavanla ile buluşturacak. Sportif hatlara sahip ön kısım, büyük jantlar ve kristal detaylarla kombine ediliyor. Skoda tarihinde ilk olarak 60 yıl önce tanıtılan Octavia modeli, bugüne kadar 6.5 milyon adedin üzerinde satış rakamı elde ederek, otomotiv dünyasının en önemli modellerinden biri olmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin